Сьогодні, 23 серпня, в Україні відзначають важливе свято - День прапора. Незважаючи на те, що на анексованих територіях окупанти не гребують насильством і арештами, жителі Севастополя зважилися на патріотичну акцію, під час якої привітали українців з національним святом.

Фотозвіт з патріотичного флешмобу виклала Тетяна Москаленко на своїй сторінці в Facebook.



27 українських патріотів, надягнувши синьо-жовтий одяг і поклавши руку на серце, сфотографувалися в самому центрі міста. "Вітаємо нашу Україну з Днем Прапора та Днем Незалежності !!! З тобою в серці", - підписала Тетяна публікацію.

Тим часом користувачі процитували в коментарях гімн України: кожен писав по рядку.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, чому вдова Дениса Вороненкова Марія Максакова відмовилася співати гімн України.

Популярні новини зараз
Дістануть кожного ухилянта: хто отримає повістки у 2026 році Пенсії зростуть на 800-1500 грн: якій категорії пенсіонерів пощастить найбільше Перерахунок пенсії: на скільки зростуть виплати після індексації та інфляції Прикритися віком не вдасться: під мобілізацію потраплять навіть пенсіонери
Показати ще