Партія "Національний корпус" влаштувала пікет під будівлею Львівської обласної ради.

Про це повідомляє в Facebook прес-служба партії.

"Для контролю за обіцянками депутатів Національний Корпус ставить безстроковий пікет під Львівською обласною радою. В той же час ми вимагаємо притягти до відповідальності посадових осіб Національної поліції, які вчинили провокації, через що виник конфлікт", - написали націоналісти.

Нагадаємо, сьогодні під час засідання в будівлю обласної ради увірвалися кілька десятків молодих людей, які вимагали прийняти звернення до влади. Серед інших вимог - амністія учасників АТО. Активісти представляють - "Свободу", "Правий сектор", "Національний корпус".

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в мережі опублікували інтерв'ю бойовика "ЛНР" з позивним "Льова", який заявив, що збирається "звільняти рідний Львів".

Популярні новини зараз
Рф посилить наступ у 2026 році: названі міста, які стануть "мішенню" для ворога Пенсійні зміни у 2026 році: нові виплати та обов'язкові процедури З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня
Показати ще