Владі Росії і Чечні не вдалося залякати волелюбного і незалежного пранкери Євгена Вольнова, оголосивши розшук і погрожуючи вбивством.

Все почалося з фейкового повідомлення Вольнова про те, що в згорілому торговому центрі "Зимова вишня" в Кемерово - сотні загиблих. Безумовно, тут мало місце деяке перебільшення - навряд чи реальне число жертв перевищувала сто осіб. Але мало хто очікував різку і сувору реакцію на дане повідомлення з боку російської влади.

Остаточно вивели з рівноваги російських чиновників слова Вольнова про те, що росіяни по суті своїй є "нацією терпил" i що вiн "вертів їх на осi". Тепер проти нього в РФ відкрито кримінальну справу, а сам пранкер оголошений в розшук. Сам він стверджує, що його не особливо непокоїть нинішня ситуація.

На думку Олексія Навального, людей в Кемерово згубила корупція: відео

Популярні новини зараз

Поплавський відверто розповів про дружин, дітей і коханок: "То прикриття"

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Якщо вже людині вдалося затролити цілу Росію, то чим вона може залякати Вольнова? Щупальця російського "правосуддя" на українській території безсилі. Втім, Євгену вже погрожували і неофіційною розправою.

Загроза надійшла з боку міністра Чечні у справах національностей, зовнішніх зв'язків, друку та інформації Джамбулата Умарова. З його боку надійшла заява про те, що якщо вищі влади (читай - Путін) накажуть знайти Вольнова, то це розпорядження буде виконано Рамзаном Кадировим. "Вороги Росії будуть покарані", - додав Умаров.

В СБУ трохи раніше на запит про видачу Вольнова відповіли, що Україна своїх громадян не видає.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" за упіймання Євгена Вольнова група анонімних "жителів Кемерово" обіцяє винагороду в розмірі дванадцяти мільйонів російських рублів. Як видно, російська влада прагне створити свого роду громовідвід, щоб відвести гнів родичів жертв трагедії в сторону від її справжніх винуватців.