У суботу, 21 липня в місті Маріуполь Донецької області місцеві жителі помітили військові літаки і вертоліт. Вони літали низько над дахами будинків.

Було відмічено два військових штурмовика СУ-25 близько 10 годин ранку над морем і самим містом. Пізніше над Маріуполем літав ударний вертоліт МІ-24. Про це повідомляє місцеве видання 0629.com.ua.

Зазначається, що перед польотом був пуск декількох сигнальних ракет. Місцеві жителі помітили деякі дивацтва в цих польотах.

З одного боку, в прес-службі Операції об'єднаних сил повідомили, що це планові навчання. З іншого боку, про нібито планових навчаннях ніхто не сповіщав населення спеціально, тому що інакше б військові "не досягли мети польотів над морем".

Нагадаємо, краще їхати поїздом: в українських літаках виявили чортову дюжину проблем. Державіаслужба провела позапланові перевірки у літаках українських авіаперевізників. За підсумком було виявлено 13 критичних нестачі в літаках українських авіакомпаній. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Як повідомляв Знай.иа, Путіна менше, у Трампа швидше: журналісти порівняли головну гордість президентів.

Британські журналісти порівняли літаки президентів Росії Володимира Путіна та США Дональда Трампа, на яких гаранти добиралися в Гельсінкі, де 16 липня відбулася двостороння зустріч.

Також Знай.ua писав, що катастрофа МН17: Нідерланди та Україна підписали важливий документ.

Україна підписала важливий закон, який допоможе нашій країні розібратися в багатьох складних питаннях катастрофи МН17.

Відомо, що президент Петро Порошенко підписав закони "Про ратифікацію Угоди між Україною і Королівством Нідерландів про міжнародному правовому співробітництві щодо злочинів, пов'язаних зі збиванням літака рейсу МН17 Малайзійських авіаліній 17 липня 2014".