Народний депутат України Надія Савченко знову шокувала українців скаженими танцями. Цього разу парламентар запалила на танцполі одного з нічних клубів Ірпеня, що під Києвом.

"Надюха в Ірпені! Усі українські політики кажуть, що Ірпінь - це бандитський Чикаго, а самі сюди лізуть і лізуть", - написала на сторінці у Facebook авторка відео Люба Літвішко.

Користувачі соцмереж одразу не повірили, що це Савченко запалює на танцполі під російськомовну живу музику. Їм здалося, що то був якийсь повний чоловік. Але наприкінці відео сумніви відпали.

Дикі танці Савченко в Ірпені

Нещодавно Савченко розговорилася під час інтерв'ю і вперше прокоментувала танці на ювілеї відомого журналіста Дмитра Гордона під пісню Вєрки Сердючки.

"Ви, коли даєте інформацію, ви перевіряєте? Ви бачили там блузку і спідницю-футляр? Значить, ви погано дивилися - там сукня. Я не знаю, через яку призму ви перевіряєте факти. Якась жінка недогледіла, в чому я одягнена. Ви подали брехню", – розлютилася депутат.

Дикі танці Савченко на дні народження Гордона

Як повідомляв портал "Знай.ua", Савченко розповіла про свій незвичний імідж. На це вона зважилась після кількох запитань журналістів, які її аж занадто обурили.