Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк сильно здивувався під час прямого ефіру, коли до зали увірвалася маленька дівчинка.

Відповідне відео опублікувала ведуча українського каналу Ольга Сніцарчук.

Це сталося, коли журналістка питала Шкіряка про затримання активістки FEMEN, яка оголила груди на брифінгу президентів України і Білорусі Петра Порошенка і Олександра Лукашенка.

"Я ледве стрималася від сміху, хоча й мала спокусу повідомити глядачам, що попередня гостя Ганна Гопко залишила найдорожче – доцю. Ну, не залишила, звісно - певно, відвернулася на мить і мала зробила мені вечір - досі сміюся! Увага на міміку Шкіряка!" – підписала ведуча.


НеТомний вечір. Вдало вийшла на термінову заміну. у вечірній прямий ефір із Зоряном Шкіряком несподівано увірвалася дитина з гучним запитанням: - а ви маму мою не бачили? Дитинка зайшла в студію, а зрозумівши, що ці підступні особи їй не відповідають – прийшла прямо до ефірного столу. Я ледве стрималася від сміху, хоча й мала спокусу повідомити глядачам, що попередня гостя Ганна Гопко залишила найдорожче – доцю :))) Ну, не залишила, звісно - певно, відвернулася на мить і мала зробила мені вечір - досі сміюся! Увага на міміку Шкіряка! Зорян Шкіряк (Зорян Шкиряк) Hanna Hopko

Популярні новини зараз

Комаровський знайшов незвичайний спосіб, як відрізнити covid-19 від ГРВІ: знадобиться тільки ганчірочка і часник

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

Тернопільський парк заполонили чорні змії - люди не перешкода

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Показати ще
Posted by Olha Snitsarchuk on Friday, 21 July 2017


Саме в той момент, дівчинка увійшла в студію і запитала: "А ви маму мою не бачили?".Міміка радника міністра в цей момент була красномовною. Пізніше, він з гумором відповів у коментарях під відео, що вийшла дійсно смішна ситуація.

"Прикольно вийшло, нєжданчик настав несподівано. Мала класна", – написав Шкіряк.

Він зазначив, що його реакція відповідала ситуації, і подякував за відео.Як повідомляв портал "Знай.uа", ситуація, про яку запитувала Шкіряка ведуча, сталася 21 липня. Активістка прокричала "Живе Беларус" і розстебнула блузку. Лукашенко під час брифінгу пожартував, що переговори вийшли насиченими. Тому що під час заходу також втратив свідомість голова Держприкордонслужби.