У Львові пасажири забрали гроші за проїзд і вийшли з маршрутки №50, тому що водій відмовився везти пенсіонера, який оплатив лише половину вартості проїзду.

Як повідомляють очевидці інциденту, водій відмовився їхати через те, що пасажир пенсійного віку оплатив половину вартості проїзду, на підставі того, що це не комунальний транспорт.

"Дуже сильно б хотілося, щоб як перевізники так і влада, увійшли в становище простих жителів (пенсіонерів та людей інвалідів та ін.). Будьте лояльні, нам жити в цьому місті і користуватися послугами міського транспорту доводиться більшості людей", - пише автор запису .

Маршрутка у Львові

Популярні новини зараз
Влад Шевченко з "Ліги Сміху" показав українців через 36 годин без світла та зв'язку: "Це не мем, це життя" Масований залп: скільки ракет може випустити держава-терорист наступного разу Перемога України, нові катаклізми чи хвороби: що принесе світові Чорний Водяний Кролик, характеристика 2023 року Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що 19 лютого у Львові трапився інцидент в громадському транспорті. Водій маршрутки не захотів виконувати прохання матері з дитиною-інвалідом.