Найрозкішніший позашляховик Bentley Bentayga розбили в ДТП.

Багато покупців преміальних автомобілів думають, що якщо у машини захмарний цінник, то на ній можна робити все і вона виправить будь-які помилки водія. Це зовсім не так.

Насправді, можна угробити будь-який автомобіль, навіть якщо він з найсучаснішими системами безпеки.

Це правило підтвердив водій найрозкішнішого позашляховика – Bentley Bentayga. Він примудрився розбити перший кросовер від британського преміального бренду на рівній прямій дорозі в пустелі Кувейту.

Популярні новини зараз
Штрафів від ТЦК стане значно більше: ухилянтів "задушать" грошима Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців Вийдуть на пенсію навіть без робочого стажу: кому з українок доступний несподіваний привілей У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", на сході Москви поліцейська машина зіткнулася з собачою упряжкою.