Вересень – це не тільки погана погода, постійні дощі і початок навчального року. Так, у першому місяці осені з'являється досить багато смачних і дуже корисних продуктів. Саме тому, ми вирішили розповісти вам, що допоможе вам оздоровитися восени, і назвати найкорисніші продукти вересня.

Горіхи
Вересень – це сезон грецьких горіхів та ліщини. Мало того, що вони дуже смачні, ще і не менш корисні. Грецькі горіхи допоможуть вам зміцнити здоров'я серця і судин завдяки величезній кількості антиоксидантів. Так само, у цих горіхах величезна кількість різних вітамінів, які допоможуть вашому організму в цілому.

Найкорисніші продукти вересня: гарбуз
Особливістю гарбуза є величезна кількість вітаміну С в ньому. А так, як цитрусових вже мало, то гарбуз чудово замінить їх. До того ж, саме цей вітамін дуже важливий в осінній період щоб не захворіти. Так само, гарбуз містить величезну кількість інших вітамінів, які допоможуть вам впоратися з безсонням, втомою, зморшками і передчасним старінням.

Найкорисніші продукти вересня: виноград
Мало того, що виноград дуже смачний і восени видів його просто неймовірна кількість, він ще й дуже корисний. Це прекрасний загальнозміцнюючий і тонізуючий засіб. Кількість вітамін у винограді просто не злічити, так і інших корисних речовин там вистачає.

Найкорисніші продукти вересня: яблука
Звичайно, всі знають, що яблука дуже корисні, а особливо вересня, коли організму потрібно багато вітамінів і корисних елементів, які є в цих фруктах. Так само, варто відзначити, що яблуками можна чудово замінити будь-який десерт, або навіть сніданок. Так як у них практично немає жирів, це допоможе вам схуднути.

Найкорисніші продукти вересня: мед
Посперечатися з тим, що мед смачний і корисний буде дуже складно. Цей продукт містить у собі такі вітаміни: B1, B2, B6, B3, B5 і C. та й крім них там вистачить корисних елементів, які в цілому зміцнять ваш організм і допоможуть вам почувати себе добре в будь-непогожий осінній день.

Тепер ви знаєте, які найбільш корисні продукти вересня і можете сміливо йти за покупками.