Київ – найбільший мегаполіс України. Іноді знайти гарне і спокійне місце для відпочинку у місті практично неможливо. Але тут вам прийдуть на допомогу набережні Києва. А особливо в останні кілька років, після того, як більшість з них зробили ще більш привабливими. І тому, ми вирішили написати для вас топ найпривабливіших набережних Києва.

Найкрасивішіі набережні Києва: 4 топ

Оболонська набережна вже давно найпопулярніша серед жителів міста і гостей столиці. Не так давно, тут зробили досить масштабну реконструкцію, і після цього гуляти на Оболонській набережній стало набагато приємніше. Завдовжки вона приблизно 5км, і кожен вечір там можна зустріти величезну кількість людей. А головною визначною пам'яткою Оболонської набережній можна назвати "Сад каменів" – це кілька десятків досить незвичайних пам'ятників, які розташовані вздовж набережної.

Центральна набережна, або Дніпровська. Зовсім недавно вона теж потрапила під реконструкцію. І після цього її по праву можна назвати Європейською. Тепер Центральна набережна дуже красива, доглянута і, з недавнього часу, дуже популярна. Навіть у будні дні тут дуже багато людей, особливо завдяки розташуванню набережної, адже вона знаходиться прямо біля Поштової площі, Річкового вокзалу і Київського порту.

Русанівська набережна. Мало того, що вона біля води, так там ще й прекрасна зелена зона. Дуже приємно просто посидіти на свіжому повітрі, або прогулятися. А головною її пам'яткою можна назвати світло-музичні фонтани, які з'явилися там зовсім недавно.

Популярні новини зараз

Юлiя Саніна з "The Hardkiss" звернулася до Кароль після перемоги: "Тіно, я дивлюся твої..."

Зірка "Кварталу" Ірина Сопонару потонула в молодильному дзеркалі: "Нереалка..."

"Холостяк" Михайло Заливако запропонував українцям обрати переможницю проекту: "Решетник однозначно"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Набережна на Микільській Слобідці зовсім недавно була просто заростями біля води. Але, завдяки Євробаченню 2017, її перетворили в дуже гарне місце для прогулянок. Тепер на цій набережній є кілька дитячих майданчиків, пішохідних та велосипедних доріжок і пару десятків красивих клумб.

Тепер ви знаєте, які набережні Києва найкрасивіші, і без проблем знайдете місце для прогулянок в місті.