Щорічно ЗНО в Україні здає величезна кількість майбутніх студентів. У середньому число абітурієнтів за останні кілька років – 250 тисяч, а явка становить не менше 85-90 відсотків. І далеко не всі абітурієнти здають самі іспити. У більшості випадків це відбувається через елементарне незнання, але частенько буває, що майбутній студент, намагаючись списати, просто вилітає. І ми вирішили розповісти вам про найбільш поширені та найцікавіші шпаргалки, які були на ЗНО 2017.

Шпаргалки в туалеті на ЗНО

Якщо говорити про центральні області – Київську і Черкаську, то ЗНО складало всього 44 тисячі осіб. Явка була приблизно 93 відсотки. І вигнали всього 87 учасників. За звичайні друковані шпаргалки - 46 осіб, а за технічні пристосування – 37.
Звичайні шпаргалки абітурієнти, зазвичай, не тримають при собі. Вони частенько намагаються заховати їх десь у кабінеті, туалеті або коридорі. І потім, під приводом "в туалет", виходять почитати відповіді на питання. Іноді примудряються писати на собі формули або ключові слова.


А найцікавіші випадки траплялись, коли, наприклад, у абітурієнта знайшли шпаргалку у вигляді зошита на 48 аркушів, де дуже акуратно була написана майже вся шкільна програма з предмета.
Ще екзаменатори розповіли, що одного разу дівчинка, яка вже виходила з аудиторії, невдало зачепилася об стіл, і з її пишної спідниці випав телефон та кілька друкованих шпаргалок. Незважаючи на всі вмовляння, результати були недійсними.

Смарт-окуляри і телефони на ЗНО

Дуже часті випадки використання гаджетів. Так, наприклад, незважаючи на перевірку металошукачем, деякі все одно примудряються проносити телефони. Був випадок, коли молодий чоловік зумів викласти питання в одну із соцмереж у надії на допомогу. Спочатку не було помічено, але, коли дізналися, всі результати анулювали.


Був випадок, коли хлопець прийшов у навушниках і відмовився їх знімати. Вивести його теж не вдалося, тому що він починав кричати і хапатися за батарею. Тоді екзаменатори, щоб не порушувати процес ЗНО для інших учасників, просто попередили, що результати не будуть зараховані. Молодий чоловік так і не зняв навушників, тому вступати він буде наступного року.

Випадок, коли дівчина прийшла, імовірно, в смарт-окулярах. Припису лікаря про те, що вони обов'язкові, не було. А забрати їх не вийшло, адже брати особисті речі абітурієнтів у руки не можна.

Популярні новини зараз

Катерина Кухар похвалилася дитячим фото і розповіла, в кого вдалася такою красивою: "Порода видна"

Юля "Зайка" підказала, що "Холостяк" Заливако прийде до неї в 11 випуску шоу: "Не отрекаются любя"

Як виглядала Оля Полякова в 20 років: час пощадив співачку, архівні кадри

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще