Конструкторське бюро Луч, що входить в концерн Укроборонпром, опублікувало відео з нових випробувань української крилатої ракети наземного базування Нептун.

У понеділок, 27 серпня, відеоролик випробувань був опублікований на сторінках Facebook і YouTube державного конструкторського бюро Луч.

Перший етап випробувань ракети стартував ще в січні 2018 року.

Крилата ракета Нептун здатна вражати наземні і морські цілі на дальності до 300 км У перспективі ж ця відстань становить 500 км і більш.

Популярні новини зараз

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Комунальні тарифи та ціни весни: що подорожчає вже з 1 березня

Показати ще

Даний проект не залежить від іноземних комплектуючих.

Раніше на півдні Одеської області відбулися успішні випробування крилатої ракети українського виробництва. Про це повідомляє в п'ятницю, 17 серпня, прес-служба Ради національної безпеки і оборони.

На випробуваннях був присутній секретар РНБО Олександр Турчинов, який запевнив, що українські ракети здатні забезпечити оборону Чорноморського і Азовського узбережжя, при необхідності, навіть у портах їх базування.

30 січня РНБО оголосило про випробування першої крилатої ракети повністю українського виробництва. Назва ракети не розкривалося, однак військові експерти прийшли до висновку, що це Нептун.

Крім того, в серпні в Чернігівській області некеровані ракети РС-80 від ДАХК "Артем" успішно пройшли один з етапів державних випробувань. Під час триденних випробувань було підтверджено відповідність РС-80 основними тактико-технічними характеристиками і можливість їх застосування з вертольотів

Нагадаємо, моліться, окупанти: нова крилата ракета ВСУ вразила першу мета.

Як повідомляв "Знай. ua", змусимо Кремль тремтіти: Україна створить потужну ракету.

Також "Знай. ua" писав, що кошмарний сон Путіна: елітні зразки бойової техніки ЗСУ, якими ми пишаємося.