Стало відомо, що популярні панк-групи "Йорш", "Елизиум", "Пошлая Молли", "Порнофильми", "Птица" і "Монеточка" та інші відмовилися від участі в популярному музичному рок-фестивалі "Навала" через причетність до заходу Міністерства оборони Росії. Про це учасники груп написали в соцмережах.

"Нам надійшла інформація від організаторів — співпраця фестивалю та Міністерства оборони все ж продовжиться, хоча 2 місяці тому, коли ми погоджувалися на участь, інформація була зворотною. Ніякої пропаганди мілітаризму — це було нашою головною умовою участі у фестивалі "Навала"", — йдеться в заяві групи "Порнофильми".

"Головною умовою нашої участі було відсутність пропаганди мілітаризму на території фестивалю — фестиваль "без танків-гармат, без призовних дільниць та іншої експозиції Міністерства оборони"", — написали на своїй сторінці у фейсбуці учасники "Элизиума".

Популярні новини зараз

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

Відомо, що організатори їм пообіцяли, що ніякої мілітаристської пропаганди не буде, але нещодавно з'явилася інформація, що "Міністерство оборони все ж у справі, із зоною техніки та пунктом відбору в армію".

Учасники "Пошлой Молли" при цьому додали, що "Там, де музика, — немає місця зброї"

Також прокоментував ситуацію учасник групи "Йорш":

"Одному дуже складно змінити щось на краще, але якщо є хоча б невеликий шанс бути почутими і підняти хвилю, то їм обов'язково потрібно скористатися. І, можливо, тоді на хороших рок-фестивалях не буде танків і всього іншого", — пояснив музикант.

На замітку:

"Нашестя" — один з найбільших в Росії фестивалів мультиформатної рок-музики під відкритим небом. Подія в 20-й раз пройде на початку серпня у селі Велике Завидово Тверської області. Як пише РБК, Міноборони бере участь у заході з 2013 року.

Знай.uа нагадує, що українські зірки запустили соціальну ініціативу, покликану привернути увагу до маленьких українців з особливими потребами.

Нещодавно ми писали, що ексклюзивно для фестивалю класичної музики LvivMozArt у Львові привезли унікальний інструмент, а сьогодні вже й експонат - особисте скрипку австрійського композитора Вольфганга Моцарта.

Раніше ми публікували рейтинг найбільш високооплачуваних виконавців.