Повноцінне введення безвізового режиму з Євросоюзом відобразилося на зарплатах українців, які відправляються на заробітки до Польщі.

Про це свідчать дані польської рекрутингової фірми Upper Job. Скасування віз підняло заробітки українців в 1,5-2,5 раза.

Наприклад, раніше погодинна ставка для наших громадян була на рівні 9-10 злотих, або 64-71 гривня. Зараз ситуація кардинально змінилася. Погодинна тарифікація в різних галузях зросла до 14-25 злотих, або 100-179 гривень.

Українці з введенням безвіза хочуть заробляти більше. Їх побажання по зарплаті зросло на 33%, в порівнянні з попередніми періодами.

Експерти знайшли пояснення таких змін. Українці, за їхніми словами, зацікавилися ринком праці в Німеччині. Там зарплати в чотири рази перевищують пропозиції польських роботодавців.

Популярні новини зараз

Українки вивалили груди під Радою, щоб бачили усі депутати: "Припиніть тарифний геноцид"

Українським пенсіонерам назвали нові суми надбавок на 2022 рік: не менше 3 тисяч гривень

Олександр Пікалов розлучився з дружиною після 18 років шлюбу: історія кохання головного байкера "Квартал 95" і куми Зеленського

Павло Зібров вивалив свій шампур в Дубаї на очах у дружини: чоловіки позаздрять

Показати ще

Щоб утримати у себе українців, полякам доводиться пропонувати різні бонуси. Це може бути безкоштовне житло, що дозволяє працівнику заощадити від 300 до 500 злотих.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, російські роботодавці налагодили незаконний бізнес на українцях, які відправляються в РФ на заробітки.