В Україні посилили охорону державних кордонів, а на ділянках ввели посилене патрулювання. Підвищення заходів безпеки пов'язано з майбутніми російсько-білоруськими навчаннями "Захід-2017", які відбудуться 14-20 вересня.

Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян в ефірі телеканалу "112 Україна". Він зазначив, що підвищені заходи безпеки на кордоні ввели з початку вересня.

"У нас стартували командно-штабні навчання, в рамках яких були посилені ділянки кордону на всіх без винятку напрямках, починаючи від зони АТО, північної, західної, південної, тобто на всіх ділянках ми посилюємо заходи щонайменше на період до закінчення навчань" Захід-2017 ", - розповів Слободян.

Він додав, що Росія активно перекидає свої війська на територію Білорусі ще до початку військових маневрів. Українські прикордонники, за його словами, контролюють ситуацію уздовж всієї лінії державного кордону.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, українська армія готує відповідь спільним російсько-білоруським навчанням "Захід-2017".