Президент Росії Володимир Путін зміг побитий рекорд комуністичного вождя Леоніда Брежнєва. Нинішньому главі Кремля вдалося перебувати при владі значно довший період часу.

Про це повідомив капелан Геннадій Мохненко. Він розповів, що Брежнєв був на посаді генерального секретаря 16 років, 6 місяців і 3 дні. Але Путіну без проблем вдалося перевершити його.

Капелан вважає, що цей факт цілком може претендувати на національну російську ідею. Ще в радянські часи дуже популярним було гасло "Наздогнати і перегнати" й в Росії дотримуються його до сих пір дуже своєрідним способом.

Мохненко зауважив, що Путінц вдалося перевершити Брежнєва в тривалості правління 3 липня, а саме напередодні Дня незалежності США.

Популярні новини зараз

Тимошенко у погонах "проїхалася" по залі Парламенту

У листопаді вже випаде сніг і вдарить мороз, - Завальнюк

19-річна красуня вийшла заміж за 61-річного чоловіка: закохав у себе берцями

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Показати ще

"Пропоную 3 -е липня, з цього приводу, оголосити головним національним святом східних слов'ян-Днем Залежності России !!! затьмарити величчю російського лідера - перший Трампівський день Незалежності ...", - зіронізував він.

Мохненко назвав це досягнення російського президента "гідним національним проектом". Ідею, за його словами, слід заливати в мізки народу і "громадські інтелектуальні шестерінки, які почали сильно поскрипувати останнім часом на протестних мітингах, знову порадують тихою, ритмічною роботою".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, російські пропагандисти не перестають дивувати і в цей раз відзначилися дивним заголовком про президента Росії Володимира Путіна.