Мало, хто захоче відмовлятися від блаженного відчуття під час чуттєвого масажу. Але не варто так радіти, медики змогли знайти декілька негативних наслідків після такого роду масажу.

Чуттєвий масаж може бути важливою частиною побудови близькості у відносинах. Не тільки чуттєвий масаж підсилює сексуальне збудження, але коли він зроблений правильно, він може забезпечити такі ж переваги регулярного масажу, як розслаблення м'язів, зняття стресу і поліпшення кровообігу. Важливо розуміти, що чуттєвий масаж робиться тільки між консенсуальными парами і не проводиться професійними масажистами.

Професійні масажисти практикують сертифіковані терапевтичні методи, а не чуттєві. Також важливо розуміти, що чуттєвий масаж може мати ризик для здоров'я.

Заразні хвороби
Одним з перших ризиків для здоров'я чуттєвого масажу є заразні захворювання. Якщо у вашого партнера є інфекція на шкірі, така як стригучий лишай, короста, хвороба руки і виразка або деякі грибкові інфекції, ці хвороби можуть бути розподілені між партнерами. Якщо чуттєвий масаж прогресує до орального, вагінального або анального статевого акту, ви також можете заразитися іншими інфекційними захворюваннями, такими як герпес, ВІЛ / СНІД, ВПЛ, гепатит та інші захворювання, що передаються статевим шляхом.

Запалення
Надання чуттєвого масажу комусь із запальним захворюванням, таким як артрит, бурсит або інший стан, що викликає локалізоване набрякання, може призвести до погіршення стану.

Популярні новини зараз

Дизель по 7 гривень, бензин по 5: ціни на харківських АЗС зміняться, скільки коштує заправити авто

"Як з табору", - Наталію Могилевську розкритикували за епатажний образ

Тіна Кароль розкрила правду про свій роман з Баланом: "Нав'язати любов неможливо"

Ведуча прославилася на весь iнтернет після курйозу в прямому ефірі: прогноз погоди ще ніколи не був таким смішним

Показати ще

Варикоз
Варикозні захворювання - ще одна область шкіри, яку слід уникати при виконанні чуттєвого масажу на вашому партнері. Варикозне захворювання вен - великі опуклі вени, що виникають при виникненні несправностей клапанів всередині них. Прямий масаж варикозного розширення вен може призвести до подальшого пошкодження, яке може бути болючим для людини, що приймає масаж.

Згустки крові
Якщо ваш партнер має схильність до згустків крові або в даний час лікується від проблем, пов'язаних з ним, уникайте участі в сеансі чуттєвого масажу. Масаж людини з можливим згустком крові може призвести до його виходу, після чого він може переміщатися на більш дрібні кровоносні судини в серце або мозок, спричиняючи серцевий напад або інсульт.

Масажні масла
Використання масажних масел під час чуттєвого масажу також може викликати проблеми зі здоров'ям. В залежності від чутливості вашого партнера масажні масла можуть викликати алергічну реакцію або інші подразнення шкіри, особливо якщо масажне масло потрапляє на чутливу тканину статевих органів.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що існує техніка точкового масажу. Він прийшов до нас з китайської медицини і тепер допомагає нам позбавитися від головного болю.
Щоб виконати техніку масажу, необхідно зосередитися на одній з шести основних точок на голові, в залежності від того, де болить. Масажувати точку необхідно круговими рухами з легким натиском від 30 секунд до 1 хвилини.