У вівторок, 2 січня, українські банки працюватимуть без клієнтів.

Як повідомляє прес-служба Національного банку, фінансові установи будуть працювати без клієнтів, забезпечуючи комплекс робіт, пов'язаних з початком нового звітного року.

Сьогодні не будуть здійснюватися міжбанківські перекази коштів через СЕП. 3, 4, 5 та 9 січня банківська система буде працювати в звичайному режимі, вказує в повідомленні регулятора.

Свята та вихідні в Україні

Популярні новини зараз
Все буде інакше: чотири знаки Зодіаку, для яких настає новий період у житті Останні копійки відберуть: Ощадбанк змінив правила зняття готівки для пенсіонерів Енергетичний колапс: експерт закликав готуватися, щоб пережити зиму Школярі масово викидають обіди: що не так з новим шкільним меню
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що на кінець року гривня рекордно ослабла. Курс національної валюти по відношенню до іноземної катастрофічно обвалився. Експерти прогнозують, що на початку січня гривня очікується в коридорі 27,8-28,3 грн / $ як на міжбанківському, так і готівковому ринках.