Яких жінок хочуть бачити біля себе чоловіки? Цим питанням задаються безліч дам. Звичайно, віра в те, що чоловіки закохуються очима, все ще залишається. Але це тільки верхівка айсберга. У списку вимог представників сильної статі до дам також є багато інших якостей на додаток до ідеального образу.

Звичайно, бажання всіх людей різні. Хтось очікує, що леді їх серця буде завжди ходити в сексуальній нижній білизні, хтось обожнює чарівні погляди, у кожного свої уподобання.

Як би банально не звучало, але багато чоловіків шукають в жінках хороший добрий характер, почуття гумору та аналогічні інтереси. Є різні типи жінок, яких чоловіки не терплять. Ось вони.

1. Головний начальник. Успішна, сильна і незалежна жінка завжди є загрозою для чоловіків. Їм безумовно не подобаються дуже амбітні дами з бойовим потенціалом. Цей тип жінок часто позбавлений сентиментальності. Вони не усвідомлюючи цього, іноді перетворюють відносини зі своїм чоловіком в ділову угоду без всякої романтики.

Популярні новини зараз

Віра Кекелія зізналася, де хотіла б жити замість України: "Збираємо валізи, переїжджаємо!"

Володимир Зеленський повідомив про відступ окупантів - воїни ЗСУ звільнили місто

Арсен Мірзоян влаштував дітям свято на канікулах: їжте, поки мама не побачила

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Показати ще

2. Дурні задоволення. Цей тип жінок тільки піклується про те, що купувати і куди відправитися у відпустку. Про інші, серйозні теми в житті, вони звичайно не думають. Вони також вкладають мінімальну енергію в інші речі, крім покупок. Чоловікові дуже важко знайти щось в цій дівчині, щоб довго утримувати інтерес. Навіть якщо це довгонога білявка.

3. Чоловікоподібні. Цей тип жінок веде себе в товаристві чоловіків, так ніби вони у власній природній компанії. І разом з алкоголем, спортивними темами і цинічними жартами їх жіночність втрачається. Чоловіки не люблять, щоб їх подруги вели себе так. Також не люблять, коли жінки не доглядають за собою. Тому варто не забувати стежити за собою, навіть якщо у вас важкий період. Немає нічого складного, щоб добре одягатися, стежити за зачіскою і не тільки.

4. Матеріальні вимоги. Такі жінки концентруються тільки на матеріальному статусі чоловіка, і вони легко спокушаються дорогими подарунками, думають тільки про дорогі покупки. Не кожен чоловік може впоратися з такою жінкою і, зокрема, підтримувати її рівень. Це робить їх поверхневими в очах чоловіків і не особливо цікавими для серйозних довгострокових відносин.

5. Одержимість. Цей тип жінки дуже ревнивий і постійно піддає свого коханого на різні випробування. Вона почала дуже серйозні відносини з людиною з самого початку, занадто емоційно залежна від нього і, загалом, лякає його бажанням швидкого шлюбу. Розумні чоловіки тікають від таких жінок.

Раніше портал "Знай.uа" публікував 7 найважливіших речей у ліжку, на які чекає кожна дама.