Американець описав свої враження після поїздки в українському плацкартному вагоні.

"Це мій перший час у плацкарті. Плацкарт насправді досить класний. Це щось дуже комунальне. Дуже соціальне. Всі дістають свої речі, відпочивають, читають книги, п'ють пиво, їдять шоколад. І мені це подобається. Мені подобається плацкарт", - передав слова пасажира "Голос Америки" в Facebook.

Громадянин США здивувало те, що свої речі пасажири ставлять під сидіння. "Я думаю, щоб їх ніхто не вкрав вночі, поки спиш. Ми трохи заплатили провідникам, які чергують в кінці вагона, щоб вони наглядали за моїм велосипедом вночі. Я думаю, це вбереже його. Вони сказали, що будуть стежити і не здадуть велосипед без бою ", - зазначив американець.

До Бердянська він доїхав в комфортних умовах, тому що на вулиці було не жарко. Якби температура була вищою, то і в вагоні були б інші умови. Також йому сподобалося чиста постільна білизна та інші радості плацкартного вагона.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва "підтримала" Володимира Дантеса після нелегкого визнання: "Мізків там немає..."

Оля Полякова показала переможця Маски: хто ховався під образом "Сонця"

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що український громадський діяч, позафракційний нардеп Остап Еднак вирішив на собі випробувати всі переваги дешевих подорожей в плацкартних вагонах "Укрзалізниці". Ця поїздка, напевно, запам'ятається політику надовго.