Урівняти у правах жінок та чоловіків, які служать у лавах Збройних сил України, закликав глава комітету з питань оборони Верховної Ради Сергій Пашинський.

Відповідну пропозицію він озвучив під час Погоджувальної ради Верховної Ради, запропонувавши віце-спікеру Ірині Геращенко внести на розгляд парламенту ініційований ним законопроект, передає Politeka.

На думку парламентарія, такий документ забезпечить жінкам під час проходження армійської служби ті ж права, якими нині наділені чоловіки.

“У нас, щоб ви розуміли, згідно з чинними законодавчими актами, жінка з автоматом в окопі може бути, а займати офіцерські командні посади не може. І я дуже вас прошу, як першого віце-спікера, внесіть цей законопроект. Чекають жінки, які хочуть робити військову кар’єру, а ми їх дискримінуємо”, - заявив нардеп.

Дивіться: Жінки в українській армії

Популярні новини зараз
Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..." Гроші видно, але не можна зняти: клієнти Ощадбанку зіткнулися з проблемами, кошти просто "зависли" Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", раніше Головне управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України показало зразки білизни, розроблені для жінок-військовослужбовців. Публікація викликала шквал критики в соціальних мережах.