Львівська міськрада встановила премії для школярів за успішне проходження тестів ЗНО. Рішення прийняли на сесії міськради.

Так, за 600 балів з трьох предметів на зовнішньому незалежному тестуванні школярі отримуватимуть 20 тисяч гривень.

Школярі, які з двох предметів наберуть 400 балів, отримають 10 тисяч гривень, а за 200 балів з одного предмету міськрада виплатить 2 тисячі гривень.

Нагадаємо, на тестуванні з одного предмету можна максимально набрати 200 балів.

Крім того, Львів має намір виплатити по 10 тисяч гривень 30 призерам предметних шкільних олімпіад в 2018 році.

Популярні новини зараз

Лідія Таран вбралася в червоне заради чоловіка: "Щоб всі ахнули!"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Померла радистка Кет з "Сімнадцяти миттєвостей весни"

Показати ще

Зазначимо, що 24 березня у 13 містах Донеччини та дев’яти Луганщини відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Цьогоріч участь у тестуванні візьмуть близько 9 тисяч учасників з двох областей, у тому числі понад 100 школярів з непідконтрольних територій.

Як повідомляв портал "Знай.ua", виші більше не будуть вимагати ЗНО з російської мови. Так, що фінансувати ці тести тепер не будуть.

Цьогоріч випускники могли зареєструватися на ЗНО-2018 з 6 лютого по 19 березня. А от змінити невірно внесені дані ще можна буде до 2 квітня.

Спеціальні листи-запрошення надішлють всім майбутнім випускникам з 30-го квітня. В них буде вказана дата ЗНО 2018 і місце проведення. Основна сесія тестів стартує 22 травня і триватиме до 13 червня.