До 1 вересня залишилося менше двох тижнів, і саме зараз батьки бігають по магазинах, намагаючись встигнути купити все найнеобхідніше для свого маленького школяра.

Як придбати ще й найкраще - розповів портал Clutch. Один із найважливіших атрибутів школяра - ранець. У магазинах представлений дуже широкий асортимент. Очі розбігаються, і обрати найякісніший часом досить важко. Але ж від цього залежить здоров'я хребта дитини.

7 основних правил "правильного" рюкзака:

1. У портфеля обов'язково має бути ортопедична спинка - жорсткий каркас і рельєф, що повторює вигин хребта дитини. Така конструкція правильно розподіляє навантаження і сприяє здоровому розвитку.

Популярні новини зараз

Затоплене село на Прикарпатті перетворилося на болото, поки слуги займалися виборами: швидка не проїде

Тіна Кароль приховувала коханого? Відомий продюсер розкрив карти: "Стали рідними"

П'ятирічний хлопчик виніс з палаючого будинку маленьку сестричку і повернувся за собакою: герою аплодує весь світ

Священик втратив дружину і маленького сина у страшній ДТП, Україна в сльозах: "Були дружними, кохали"

Показати ще

2. Дно рюкзака теж має бути жорстким. Так під вагою підручників воно не провисатиме і не тиснутиме школяреві на поперек.

3. Зверніть увагу на те, щоб лямки сумки були широкими і не надто м'якими. Довжина обов'язково має регулюватися.

4. Рюкзак не повинен бути ширшим за плечі дитини і розміщуватися нижче попереку.

5. Обирайте ранець з великою кількістю відділень і кишень. В ідеальній сумці передбачена окрема секція для пляшки з водою та їжі.

6. На зовнішній стороні рюкзака обов'язково мають бути світловідбивачі, щоб водії на дорозі добре бачили школяра навіть у темний час доби.

7. Не купуйте ранець без дитини - ходити з сумкою саме їй, тому після ретельної перевірки якості дозвольте своєму школяреві самому обрати дизайн.

Що стосується ціни, то завдяки великій кількості шкільних ярмарків кожен зможе легко знайти потрібний рюкзак на свій смак і не розоритися. Мінімальна вартість хорошого шкільного ранця - 200 гривень.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", українських першокласників позбавлять головного "батога".