Під час засідання Київського райсуду Харкова у справі про смертельну ДТП стали відомі результати повторної експертиза біоматеріалів фігурантки Олени Зайцевої.

У сечі обвинуваченої, автомобіль якої 18 жовтня 2017 року забрав життя шести осіб, фахівці не виявили опіатів. Про це повідомив прокурор Валерій Бухан, пише "Сегодня".

Сьогодні суд закінчив вивчати докази сторони звинувачення. В ході засідання вивчили відеоматеріал, де зафіксовано момент аварії, результати судово-медичних експертиз загиблих і постраждалих, цитологічних експертиз і документи, що характеризують обвинувачених.У характеристиці Зайцевої не вказано інформації про алкогольне або наркотичне сп'яніння. І хоча первинний аналіз показав наявність опіатів, в ході досудового розслідування аналізи були спрямовані на повторну судово-токсикологічну експертизу.

"Експерт-токсиколог провів дві експертизи, ні в одній з них не виявлені ці речовини", - уточнив прокурор.

Не показали результати аналізу і наявність алкоголю.

Аналізи другого обвинуваченого Геннадія Дронова також "чисті".Незважаючи на це адвокат сім'ї потерпілої Берченко - Лариса Матвєєва, зажадала у суді допитати лікаря-токсиколога, який проводив цей аналіз, і його лаборанта. Їх допитає суд на наступному засіданні як фахівців.

Крім того, на наступному засіданні, яке відбудеться 30 травня, вивчатимуть докази сторони захисту.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", суд встановив швидкість автомобілів учасників масштабної харківської ДТП.

Київський районний суд вивчив відеозаписи з камер відеоспостереження і вирішив, що обидва учасники аварії, і Олена Зайцева, і Геннадій Дронов, серйозно порушили ПДР.

"Відеозаписи, які сьогодні вивчив суд, довели порушення правил дорожнього руху з боку обох фігурантів справи: водія авто Lexus 20-річної Олени Зайцевої та водія авто Volkswagen Touareg 49-річного Геннадія Дронова. Обидва мали можливість побачити один одного і уникнути зіткнення. На першому відеозаписі видно, що в момент зіткнення Зайцева виїжджає на перехрестя на заборонний сигнал світлофора, а Дронов починає рух на жовтий", - сказав прокурор Ігор Омельченко.

Прокурор також додав, що обидва учасники аварії відмовилися експериментальним шляхом відновлювати швидкість своїх автомобілів в момент аварії.