Запровадження безвізу, відкриття зони вільної торгівлі, масові черги за біометричними паспортами – як виявилося, цього іще не достатньо, щоб стати частиною Європи. Деяким українцям, на жаль, ще треба вчитися правильно себе поводити за кордоном, принаймні – у сусідній і вже звичній для нас Польщі.

Яскравий приклад мінусів менталітету на сторінці у Facebook описав волонтер Алекс Мочанов.

Нещодавно одного із українців зупинив офіцер прикордонної поліції. Водій, вочевидь, ще добре пам'ятав часи існування старої ДАІ і вирішив повести себе точно так само, як завжди. Проте не врахував одного – у Польщі діють європейські закони і правила, тут причину зупинки вам можуть і не пояснювати, якщо вважають за необхідне:

"Пацани вирішили в Польщі повестися з поліцейським патрулем з митної служби так само, як звикли вести себе у нас з нашими поліцейськими. Результат передбачуваний і зворотний, прямо протилежний українському", - зазначив волонтер.

На відео, опублікованому нещодавно в мережі, добре видно, як чоловік, що сидить поруч із водієм, відверто грубіянить правоохоронцю. На підвищених тонах він майже переходить на крик і вимагає пояснити, чому авто зупинили та просять показати документи власника (ред. – чоловік по сусідству, судячи з усього, не має відношення до транспортного засобу, протее чомусь намагається диктувати власні правила).

Популярні новини зараз

Потап тицьнув львів'ян носом у російську попсу: "Слухають, особливо на Заході"

Український священик пережив полон бойовиків Путіна і жахнув правдою: "Довели до коми"

Зрадник забрав життя героя АТО: "Ти справжній воїн, побачимося на небесах"

Заробітчанин присоромив українців за кордоном, правда очі коле: "Дружина спить з третім"

Показати ще

"..крики "чому поліцейські не поставили на місце знахабнілих хамло ???"Але коли грубіянимо ми самі і до нас застосовують заходи впливу - тут же крики "не за те ми стояли на Майдані !!!" Я - за те. Щоб було жорстко і однаково для всіх. Ми не східна Європа з таким підходом і менталітетом. А дрімуча західна Азія. Соромно до жаху. Ніяково", - підсумував Мочанов.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українці масово обзаводяться нерухомістю у Польщі.