У Сумах звільнили поліцейських, які били бездомного чоловіка, що сидить на лавочці. Про це розповів заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький на своїй сторінці в Facebook.

"Комісія Департаменту патрульної поліції завершила розслідування даної події і прийшла до висновку про наявність дисциплінарних правопорушень у діях поліцейських. І правопорушення двох поліцейських були настільки суворими, що комісія прийшла до висновку про необхідність притягнення до відповідальності у вигляді звільнення зі служби в поліції. До дисциплінарної відповідальності притягуються і їхні керівники", - написав він.

За словами Белошицкого, він також згоден з таким висновком службового розслідування.

"Вважаю, що те, що ми бачили на відео не сумісне зі званням поліцейського. Можливо я буду повторюватись, але боротьба за очищення наших рядів - це нестримний і постійний процес", - підсумував він.

14 травня сумська прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом перевищення службових повноважень працівниками поліції.
Приводом для розслідування стало відео, яке мешканець Сум зняв 13 травня з вікна своєї квартири.

На записі видно, як двоє патрульних, одна з яких жінка, б'ють чоловіка на лавочці. При цьому завдає ударів і віддавлює пальці потерпілого переважно дівчина.

"Знай.uа" нагадує, що український військовослужбовець, який в селі Лісна Тарновиця на Івано-Франківщині кинув гранату в мирних жителів, дуже серйозно поранив свою дружину.

Про це розповів українським журналістам місцевий житель.

Відомо, що військовий приїхав в село Лісна Тарновиця з Луганської області.
"Тут живе його дружина, він до неї приїхав. А конфлікт у них стався у кафе "Павутина", начебто навіть конфліктував із дружиною", - розповів один з місцевих.

На наступному тижні для забезпечення громадської безпеки в Київ прибуде група поліцейських з Великобританії. Це необхідно для підтримки порядку під час проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. Про це повідомляють ЗМІ, посилаючись на заяву посла великої Британії в Україні Джудіт Гоф.