У Новоушицькому районі, що Хмельницької області, вбило струмом 13-річного підлітка.

Як повідомляє прес-служба обласної поліції, хлопець під час гри з однолітками заліз в трансформаторну будку і його вдарило струмом у 10 000 ват.

Копи з'ясовують всі обставини події. Як дитина могла потрапити в будку, чому вона була відкрита, і чи винен той, хто відповідає за її стан.

Попередня кваліфікація - стаття 115 Кримінального кодексу України.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам доплатять 1000 гривень щомісяця Роботу ТЦК повністю змінять: що планується Пенсіонери автоматично отримають надбавки у вересні ТЦК жорстко взялося за переселенців: нові правила мобілізації
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Києві на одному з будівництв стався нещасний випадок - чоловіка вбило струмом. На вулиці Лютеранській у Печерському районі столиці загинув на місці 40-річний робітник родом з Вінницької області. Чоловік трудився над будівництвом черговий багатоповерхівки.