Щороку десятки українців страждають від травм, отриманих від невмілого або необережного користування всілякими запальними - у прямому, а не в переносному сенсі - розвагами.

Про це повідомляє "Обозреватель".

Варто відзначити, що новорічні свята лише розпочалис, а вже є постраждалі від вибуху петарди. Так, на відкритті ялинки у Івано-Франківську в 17-річна дівчину невідомий кинув петарду. За деякими повідомленнями, постраждало обличчя дівчини.

Найчастіше в результаті нещасних випадків, пов'язаних із запусками феєрверків, петард, ракет, салютів відбуваються:

- опіки очей, аж до втрати зору;

Популярні новини зараз
Відключення електроенергії: українців попередили до чого готуватися, терор не минув безслідно Три знаки Зодіаку, які потраплять у справжню зимову казку: хто купатиметься у святковому настрої, романтиці та гармонії Михайло Поплавський вибрав красунь на новорічну ніч і показав їм свою мандаринку: "Я вже в очікуванні" Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..."
Показати ще

- опіки й інші пошкодження кистей рук;

- рвані рани;

- отруєння продуктами горіння.

В останні роки новорічна канонада салютів уже не така популярна. Однак, незважаючи на заборони, багато українців не розлюбили пошуміти, хоча б у новорічну ніч.

Крім того експерти відзначають, що петарди це досить небезпечна іграшка. Відомо, що у ній міститься досит невеликий проте потужний заряд пороху.

Іноді він більш потужний, ніж повинен бути або чим ви очікуєте. Результатом запуску такої петарди також бувають травми рук, очей, опіки, псування майна.

Крім того петарди можуть завдати шкоди органам слуху і навіть нервовій системі. При спрацьовуванні заряду хлопок може вийти настільки гучним, що може:

- пошкодити барабанні перетинки;

- викликати розлад нервової системи;

- викликати безсоння;

- ввести у стан стресу;

- спровокувати напад тахікардії, навіть серцевий напад.

Поради від уряду США стосовно безпечного запуску феєерверків.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українцям показали, чим небезпечні новорічні свята.