В районі Донецької фільтрувальної станції цієї ночі не вщухали постріли – бойовики намагалися спровокувати українських військових на порушення режиму тиші і згодом зайняти позиції в небезпечній близькості до ЗСУ.

Ці кадри оприлюднили у мережі представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

"Камера СММ ОБСЄ на Донецькій фільтрувальній станції зафіксувала сотні порушень припинення вогню", - сказано в коментарі до ролику.

Відомо, що останнім часом проросійські найманці почали впритул підбиратися до станції – бази наших військових знаходяться на відстані 170 метрів від споруди, тоді як терористи так званої "ДНР" розмістилися за 300-400 метрів від неї.

Популярні новини зараз
Коли закінчаться погодні гойдалки: скільки ще чекати справжнього тепла Кожному будинку призначать "господаря": у багатоповерхівках житимемо за новими правилами "Мене просто скасували": Олена Кравець вперше розповіла, як через скандал втратила кар’єру ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Показати ще

Дивіться: перестрілка на Донецькій фільтрувальній станції

Як повідомляв портал "Знай.ua", у центрі Луганська, на вулиці Шовкового, вибухнула ручна граната.