Росіяни і українці більше не один народ, при чому вже давно, як мінімум, останні 25 років після розвалу СРСР.

Таку думку висловив російський письменник Борис Акунін (Григорій Чхартішвілі) під час публічної дискусії з головним редактором радіостанції Эхо Москвы Олексієм Венедиктовим.

Він зазначив, що "один народ чи не один народ" залежить від часу, від умов, в яких живуть люди.

"Люди – це такі жаби, які залежать від температури навколишнього середовища: дуже швидко змінюються. Якщо я вам зараз скажу, що північнокорейці і південнокорейці – один народ, ви дуже здивуєтеся, тому що за 70 років роздільного життя, вони стали дуже сильно відрізнятися один від одного ментально, культурно, як завгодно. Якщо ми візьмемо росіян і українців, то, загалом, вже досить давно – чверть століття ми живемо в абсолютно різних умовах", – сказав письменник.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" зізналася, чи вільне її серце після фіналу "Холостяка": "Прийшов у формі"

Султан Сулейман з "Величного століття" стане багатодітним батьком, дружина Халіта Ергенча щаслива

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

63-річна мама Дана Балана вразила наречену сюрпризом: "На весіллі"

Показати ще

При цьому Акунін підкреслив, що за останні чотири роки умови життя українців і росіян "стали вже зовсім різні".

"Українці точно відрізняються від сучасних росіян, я вже не кажу про яких-небудь естонців чи грузин, наприклад. Ось Грузія... Це вражає. Я, насправді, перший раз був в Грузії... в минулому році... І мене вразило, наскільки змінився народ за цей короткий час, особливо молоді люди", – підсумував Акунін.

Борис Акунін - культовий російський письменник. Він написав такі відомі книги, такі як "Турецький гамбіт", "Статський радник", "Азазель" та інші.

Раніше письменник заявляв про те, що росіяни вважають, що життя під керівництвом нинішнього президента Володимира Путіна набагато краще, ніж у "ліберальні" 90-і, і якщо його не буде, то до влади знову прийдуть ліберали і буде як в 90-і".

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" Борис Акунін не раз відкрито говорив про те, що Путін веде війну не тільки на Донбасі, а й всередині Росії.

"Чий Крим? Ну звичайно не російський. Про що тут говорити? Це порушення міжнародного права. Я зрозумів в якийсь момент, що погано розумію країну, в якій живу", - говорив Акунін.