У Кам'янському під Дніпром 11-місячна дівчинка Софія потрапила в реанімацію.

Як говориться в сюжеті ТСН, за тиждень до дівчинки ніхто не з'явився. Не виключено, що дитину побила матір. У Софії переламані ребра, 2 коліна і 2 стегна. Дитина в реанімації.

"Дитина не підпускає до себе людей. Вона повністю закрита простирадлами, коли їх знімають, то вона починає плакати. Вона дітей ще якось підпускає, але дорослих боїться", - кажуть місцеві жителі.

Мати дівчинки спочатку затримали, але потім відпустили. Вона каже, що впала на дитину. Однак копи говорять, що такі травми нанести при падінні неможливо.

Популярні новини зараз
Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні "Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

"У неї зламані ребра і стегна. Добре, що вона не стукнула по голові, її подивилися і там все добре. Дівчинка ця дуже хороша, вона в свої 11 місяців вже нормально розмовляє. Вона просить їсти, каже медсестрам" мама ". Це такий світлий дитина, але ось що її чекає далі? Притулок. Якщо зараз дати про цю дівчинку інформацію, то є шанс, що її хтось забере ", - говорить жінка.

Мати побила дитину

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Азербайджані народилася дитина з дуже незвичайною патологією, яка здивувала навіть медиків. У новонародженого хлопчика був ще один статевий орган, але не там, де потрібно.