Президент України Петро Порошенко підписав закон, який обмежуває виїзд неплатника аліментів за кордон.

Як вказується в документі, це покарання застосовується до неплатників, які заборгували виплати понад 6 місяців. Крім того, в разі несплати аліментів протягом 6 місяців, батько, з яким проживає дитина, може самостійно приймати рішення про тимчасове виїзді дитини за кордон. Йдеться про поїздки за кордон строком до 1 місяця або більше 1 місяця з метою навчання або лікування дитини.

Також законом дозволяється виконавцю при наявності заборгованості обмежувати боржника в праві управління транспортом і в праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною зброєю.

Однак забирати права не будуть, якщо керування автомобілем - це основне джерело доходу батьків.

Популярні новини зараз
Лукашенко віддав наказ створити оперативне командування збройних сил білорусі на українському напрямку Російські окупанти заздрять поставкам зброї Україні: у них на контрасті "молоде м'ясо" без бронежилетів Російські окупанти почали розмінувати Маріупольський порт заради 170 мільйонів: вкрадуть металобрухт і зерно Тіна Кароль зізналася, за якого чоловіка вийшла б заміж: "З автоматом, не бритий і не митий"
Показати ще

Документом вносяться зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення та передбачається, що несплата аліментів протягом півроку тягне за собою виконання суспільно корисних робіт на термін від 120 до 240 годин.

Новий розмір аліментів

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що рік, що минає ознаменувався ще одним рекордом, правда сумним. В Україні збільшилася в десятки разів матерів-одиначок.