Президент України Петро Порошенко підписав закон, який обмежуває виїзд неплатника аліментів за кордон.

Як вказується в документі, це покарання застосовується до неплатників, які заборгували виплати понад 6 місяців. Крім того, в разі несплати аліментів протягом 6 місяців, батько, з яким проживає дитина, може самостійно приймати рішення про тимчасове виїзді дитини за кордон. Йдеться про поїздки за кордон строком до 1 місяця або більше 1 місяця з метою навчання або лікування дитини.

Також законом дозволяється виконавцю при наявності заборгованості обмежувати боржника в праві управління транспортом і в праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною зброєю.

Однак забирати права не будуть, якщо керування автомобілем - це основне джерело доходу батьків.

Популярні новини зараз
В Україну суне потепління до +22, діставайте футболки: синоптик назвав точні дати "бабиного літа" Готуйте грілки та теплий одяг: в Міненерго зробили заяву про початок опалювального сезону Працюючим пенсіонерам роз'яснили важливе правило: що заборонено законом Пенсію скоротять на 75%: хто втратить право на більшу частину виплати
Показати ще

Документом вносяться зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення та передбачається, що несплата аліментів протягом півроку тягне за собою виконання суспільно корисних робіт на термін від 120 до 240 годин.

Новий розмір аліментів

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що рік, що минає ознаменувався ще одним рекордом, правда сумним. В Україні збільшилася в десятки разів матерів-одиначок.