Ці мужні хлопці на власному прикладі щодня показують, як легко застати зненацька противника. Повітряна сила України, високомобільні десантні війська своїми робочими буднями ніколи не хизуються. Хоча насправді, приводів чимало.

На каналі Military Channel в YouTube нещодавно з'явився промовистий ролик, який демонструє реальний рівень підготовки ВДВ. Форсувати водні перешкоди, опановувати важку техніку так, ніби ви – служите у піхоті, але при цьому не забувати, як вдарити по противнику із неба.

Велике значення у цьому роді військ надають швидкості і маневреності. Наприклад, якщо нашим розвідникам іноді легше залягти на дно і дотримуватися вичікувальної тактики, то тут все навпаки. У будь-яку секунду ти повинен бути готовим як відбивати атаки, так і піти в наступ. На роздуми часу не залишається.

Популярні новини зараз

Оля Цибульська наважилася на несподіване разом із красунею в купальнику: "Добре, що не чути звук"

Ксенія Мішина вразила виглядом після примирення з Еллертом: "Обличчя в кров"

"Це шоу себе вичерпало": Лілія Подкопаєва кинула виклик Ксенії Мішиній на "Україна має талант"

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Показати ще

З того часу, коли російські окупанти нахабно вдерлися на наші землі, цей підрозділ ЗСУ був змушений перебазуватися і змінити формат діяльності. Тепер головні сили зосереджені також у містах, що межують із прифронтовою зоною. Так десантники можуть запобігти розгортанню ворожого резерву біля українських позицій.

Дивіться: українські десантники в дії

Як повідомляв портал "Знай.ua", український десантник прославив державний прапор на весь світ.