У Харкові невідомі люди жорстоко побили засновника громадської організації "Харківський антикорупційний центр" та депутата місцевої обласної ради Дмитра Булаха.

Про це повідомили у виданні Mediaport.

Інцидент стався біля станції метро "Тракторний завод", коли Булах йшов з дому. Двоє чоловіків били його по голові та ребрам. З серйозними травмами Булаха відвезли до лікарні.

"Думаю, зламані ребра", - заявив постраждалий, додавши, що йому важко розмовляти.

Популярні новини зараз
У це неможливо повірити: вчені розшифрували останнє пророцтво Ванги на 2026 рік Функції ТЦК хочуть розширити: що зміниться для військовозобов'язаних Великий український банк закриває всі рахунки українців: хто може залишитись без грошей ТЦК дали 20 днів: що потрібно зробити військовозобов'язаним
Показати ще

Депутат пов'язує напад на себе з діяльністю "Харківського антикорупційного центра", однак не може сказати, з чим конктретно. У поліції Харкова підтвердили факт нападу на Булаха.

Дмитро Булах є депутатом Харківської обласної ради від фракції "Самопоміч".

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Одесі двоє чоловіків напали на місцевого журналіста.