В анексії Криму та розпалюванні війни на Донбасі винна не тільки російська влада, а й пересічні громадяни країни. Адже все це сталось через пасивність населення Росії.

Про це повідомив блогер Серж Марко в ефірі "Обозреватель.LIVE". Він зазначив, що росіяни в усьому звинувачують режим російського президента Володимира Путіна. Але сам блогер упевнений, що відповідальність несе і вся нація.

"Ви це допустили, ви це дозволили, і те, що ви там не згодні ... Вибачте, коли українці були не згодні, у нас тут 121 людина загинула в центрі Києва", - підкреслив Марко.

Він додав, що російська опозиція також не діє і навіть не намагається донести до народу злочинність діянь Росії в Україні.

Популярні новини зараз
В Україні затвердили тариф на газ до початку опалювального сезону: яка ціна з травня до листопада Гороскоп на тиждень 7-13 квітня для всіх знаків Зодіаку: Тільцям не позіхати, Дівам зібратися, Стрільцям ризикнути Слов'янський гороскоп на квітень 2025: на кого чекають несподівані зміни та доленосні зустрічі Від мобілізації в Україні захистили нові категорії: кого не забере ТЦК
Показати ще

"Ваші моральні страждання тому, що вас посадили в "бобік"на п'ять годин? Вибачте, ми вас не зрозуміємо. Занадто різна реальність", - сказав блоогер.

Марко підсумував, що опозиція не спілкується з суспільством і тому жителі глибинки Росії їдуть вбивати українців і воювати з Україною.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, СБУ затримала адміністратора сепаратистської групи в соцмережі "ВКонтакте", який поширював кремлівську пропаганду.