В анексії Криму та розпалюванні війни на Донбасі винна не тільки російська влада, а й пересічні громадяни країни. Адже все це сталось через пасивність населення Росії.

Про це повідомив блогер Серж Марко в ефірі "Обозреватель.LIVE". Він зазначив, що росіяни в усьому звинувачують режим російського президента Володимира Путіна. Але сам блогер упевнений, що відповідальність несе і вся нація.

"Ви це допустили, ви це дозволили, і те, що ви там не згодні ... Вибачте, коли українці були не згодні, у нас тут 121 людина загинула в центрі Києва", - підкреслив Марко.

Він додав, що російська опозиція також не діє і навіть не намагається донести до народу злочинність діянь Росії в Україні.

Популярні новини зараз
Командир полку "Азов" Денис Прокопенко поговорив з дружиною по телефону: вірять, що незабаром возз'єднаються Данило Гетманцев хоче підвищити податок для українців: "Вже зафіксували" Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

"Ваші моральні страждання тому, що вас посадили в "бобік"на п'ять годин? Вибачте, ми вас не зрозуміємо. Занадто різна реальність", - сказав блоогер.

Марко підсумував, що опозиція не спілкується з суспільством і тому жителі глибинки Росії їдуть вбивати українців і воювати з Україною.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, СБУ затримала адміністратора сепаратистської групи в соцмережі "ВКонтакте", який поширював кремлівську пропаганду.