Нежданчик: лихі заробітчани потонули в руках українських прикордонників

поділитись
Прикордонники зловили "робочих біженців"

Двох мешканців Чернівецької області з румунською реєстрацією затримали прикордонники на пункті пропуску "Порубне" українсько-румунського кордону.

Про це стало відомо завдяки прес-службі Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

У пункт пропуску "Порубне" на в'їзд в Україну прибув 35-річний чоловік, який надав прикордонникам паспорт громадянина Румунії. Під час перевірки документів виявилося, що ця особа проживає у Глибоцькому районі Чернівецької області і є громадянином України.

Трохи пізніше ще один буковинець спробував таким же чином перетнути кордон. Пред'явивши прикордонникам паспорт громадянина Румунії, чоловік не очікував, що його дані, як громадянина України, внесені в базу даних.

За порушення українського законодавства обом буковинцям доведеться заплатити чималий штраф, розмір якого визначить суд.

Нагадаємо, раніше компанія Nomad Capitalist традиційно складає рейтинг найбажаніших паспортів. Відомо, що Україна посіла 91 місце в цьому рейтингу. Дослідники повідомили, що в цілому оцінювалося 199 держав.

Український документ зайняв своє почесне 91 місце разом з албанським паспортом. Загалом, "цінність" громадянства України підвищилася на 21 пункт порівняно з минулим роком. Такий результат показали тільки 2 країни, разом з нашої, ще три покращили свій результат на 18 пунктів.

Як повідомляв портал "Знай.uа" хабарі не дають гарантій, величезні черги і місяці порожнього очікування. Експерти дізналися, з якими труднощами зустрічаються українці, які планують оформити біометричний паспорт для безвізових поїздок до Євросоюзу.

Автор матеріалу: 
Андрей Волков
Теги: 
прикордонники, Україна, паспорт
Вибір редакції, Суспільство
21.07.2018
Учасники так званого "випробування" отримали свої результати
0
0
22:29 21.07.2018
На Кримському мосту почались серйозні проблеми
0
0
22:20 21.07.2018
Смертельна ДТП з українськими військовими забрало життя відомого активіста
0
0
22:13 21.07.2018
Дівчат він вербував через соціальні мережі, пропонував зарплату до 10 тисяч доларів на місяць
0
0
21:53 21.07.2018