У Києві молоді люди, переодягнені Дідами Морозами, вриваються в питні заклади і громлять там все.

Як пишуть ряд українських ЗМІ, вони громлять кіоски і магазини, які продають алкоголь, і залишають в кожному записку. Вони в шапках Дідів Морозів, балаклавах і з молотками. Хулігани вриваються в кафе, громлять там все і догляд, при цьому залишають записку.

"Молотки та сокири у них були з собою. Вони сказали - будете стояти спокійно, вас ніхто не зачепить. Повністю всі меблі, пивна апаратура, музичний апарат, стіни - вони все били, зривали", - розповідає власника кафе Вероніка після візиту банди. Збитків, за її підрахунками, близько 50 тисяч гривень.

Популярні новини зараз

Донька Ольги Сумської Тоня Паперна зворушила українців: "Ходите по хмарах"

Водіям насторожитися: українців на дорогах ловитимуть по-новому, докладний список

Марина Боржемська поцілувала маленьку копію Узелкова: "Спасибі, що вибрала мене"

Мінусова температура в Південній Африці б'є рекорди: все замерзло і занесло снігом

Показати ще

У записці грабіжники пишуть, що вибрали цю наливайку, тому що там продається алкоголь без ліцензії і не дотримуються санітарні норми.

При цьому місцеві жителі, які живуть поруч з кафе, не можуть точно сказати що гірше. Коли подібні заклади закриті, їм так більше подобається.

Крушітель наливайок поліція шукає. Кримінальне провадження відкрили за статтею хуліганство.

Банда Дідів Морозів

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в 2017 році найбільше злочинів було скоєно в Деснянському районі Києва. Як повідомляє поліція, на кінець листопада в столиці скоїли близько 10 000 правопорушень. У лідерах Деснянський район, тут 9564 злочинів, з них розкрито 1783. Найменш кримінальних районом виявився Подільський - 2514 скоєних злочинів, 1176 розкритих.