Українські моряки провели масштабні міжнародні навчання "Сі Бриз-2017" у Чорному морі.

Відповідно до плану, флагман ВМС України, фрегат "Гетьман Сагайдачний", вертольоти Мі-14ПЧ та Ка-27ПЧ, ракетний крейсер ВМС США CG66 Hue City та патрульний літак P-8 Poseidon мали знайти у визначеному районі площею 3200 квадратних кілометрів турецький підводний човен S-349 "Батирай", який зіграв роль умовного супротивника.

У цьому їм допомогли спеціальні гідроакустичні буї, розроблені та виготовлені підприємством "Укроборонпрому" – "КНДІ Гідпроприладів".

Буї оснащені високочутливими акустичними сенсорами, що фіксують шум від працюючих гвинтів підводного човна. Інформація про місцезнаходження підводного човна одразу ж надійшла до фрегату "Гетьман Сагайдачний”. Той спрямував у визначену точку український флагман, який знайшов турецьку підводку вже власною гідроакустичною станцією.

Далі українські моряки більше години "вели" підводний човен і контролювали всі його переміщення. За реальних бойових умов, це гарантовано дозволило б знищити супротивника.

Популярні новини зараз

Олег Винник показав фінал "Маски" до виходу в ефір: "Станете свідками"

Юрій Ткач відростив пишну шевелюру: "Купив собі нову шампуньку"

Марічка Падалко пішла від чоловіка заради кохання: "Я чесно йому зізналася..."

"Остапчук псує всю картину": Дзідзьо з Поляковою показали закулісся шоу "Маска"

Показати ще

Варто зазначити, що нові гідроакустичні буї від "Укроборонпрому" ще й абсолютно непомітні для ворога і працюють у пасивному режимі.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Порошенко назвав найкращу українську бронемашину.