Українці приїхали на відпочинок в Кирилівку (Азовське море), де їх чекав неприємний сюрприз.

Відповідне відео опубліковане на YouTube.

Прибережна зона і пляжі порослі водоростями. Однак, це не сама неприємна проблема, з якою зіткнулися відпочиваючі. Через спеку змії почали випливати з води.


Відео змії виповзли на берег


З урахуванням того, що на південь найчастіше їдуть з дітьми, на пляжі почалася паніка. Чоловік упіймав змійку в море, і навколо нього відразу скупчилися кричущі дітлахи. Як з'ясувалося, новою напастю виявилися вужі і полози.

Популярні новини зараз
Відключають повністю: вже з 26 листопада абоненти "Київстар" будуть без інтернету, кого торкнеться Українцям зменшать пенсії: кому знизять виплати та на скільки Через 10 днів можуть припинити виплати: Пенсійний фонд оголосив важливе правило Українцям скоротять ліміти на грошові перекази: яку суму дозволять переказувати
Показати ще

Дітям пояснили, що це безпечні змії. Єдине, що дійсно може відштовхнути від купання, крім наявності цих істот, – неприємний запах. Судячи з реакції, українців це не втішило.

Як повідомляв портал "Знай.иа"з подібною проблемою зіткнулася мешканка Запоріжжя. Вона виявила на своєму підвіконні кобру.