Інформацію про можливе підвищення вартості газу для українців на 62% з квітня місяця активно обговорюють користувачі інтернет-мережі. Деякі з них називають ситуацію сюрреалізмом.

«Це вже якийсь сюрреалізм», «Одна зрада за іншою», «Треба готувати вила», «зупинити підвищення може тільки її величність гільйотина», «зовсім з глузду з'їхали», «головне, щоб зарплати і пенсії не підвищували», «є межа платоспроможності населення, потім Майдан», «у мене таке враження, що над нами експеримент проводять», – пишуть користувачі.

Нагадаємо, стало відомо, що ціна на газ з 1 квітня 2018 року може збільшитися для українців на 62%. Так, ціна газу для населення і підприємств теплокомуненерго з 1 квітня 2018 року може збільшитися на 62% з 4942 до 8030 гривень за тисячу кубометрів, якщо умови постанови № 187 від 22 березня 2017 року, визначає ціну на газ, не будуть змінені.

Сайт "Знай.юа" повідомляв, що згідно з новим законом про ЖКГ, в 2019-му українцям доведеться платити пеню за борги по комуналці, при цьому її розмір буде зростати щодня.

Популярні новини зараз

Людмила Балан у "весільній" сукні заспівала пісню сина: тепер зрозуміло, чому Дан закохався у Тіну Кароль

ДТП в Чернігівській області з 13 загиблими: глава МВС назвав причину

Григорій Решетник звів Злату Огнєвіч і відкинутого нею Діму Шевченка: "Як можна було?"

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Показати ще

Як пише Realist, затримка оплати на один день буде становити 0,01% від суми боргу. Автори впевнені, що така пеня буде мотивувати українців вчасно платити за рахунками. Варто нагадати, що в 2017 році борги за комуналку досягли рекордної суми – 28,4 млрд грн. У той же час в 2016 році ця сума була значно меншою – 16,9 млрд грн.