Новий рік буде зовсім не скоро, але в столиці України вже почали готуватися до цього дивовижного свята. Звичайно, як завжди, в Києві буде стояти величезна ялинка, яку прикрасять неймовірною кількістю гірлянд. Але це і так всі знають, тому ми вирішили розповісти докладніше про те, як будуть відзначати Новий рік у Києві.

Новий рік 2018 в Києві: як підготують столицю

Як і завжди, головним локаціями на Новий рік у Києві стануть: Софійська, Михайлівська площі і Володимирський проїзд. З 19 грудня до 14 січня тут відзначать "НеоРік" — від слова "неонове". Куратор проекту каже, що Новий рік 2018 в Києві буде особливо барвистим. Його темою стануть світло і радість, і майже весь центр Києва в Новий рік 2018 буде світитися різними вогниками. У сквері на Володимирському проїзді будуть показані 20-25 унікальних арт-об'єктів з новорічними мотивами. До речі, привезені з Франції, Греції, Польщі та багатьох інших країн Європи.

Варто відзначити, що раніше на Новий рік в Києві було, звичайно, багато гірлянд, а ось в 2018 році їх кількість буде просто неймовірною. Тільки на Софіївській площі їх буде близько 110 кілометрів. Змінювати кольори вони будуть щодня, а ось в сам Новий рік почнуть блимати різними відтінками.

Новий рік 2018: якою буде ялинка в Києві

Популярні новини зараз

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Тіна Кароль у прозорій сукні зробила українцям несподіваний сюрприз: "Вибух драйву"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Звичайно, як і завжди, головне дерево країни в Новий рік буде просто величезним. Організатори обіцяють, що в цьому році ялинка, мінімум, на 1 метр вище торішньої (26 метрів). А замість звичайних іграшок, на Новий рік ялинку в Києві прикрасять величезною кількістю ліхтариків, які будуть мерехтіти різними кольорами.

А, до речі, на Михайлівській площі на Новий рік 2018 збираються зробити ланцюгову карусель для дітей. У висоту вона буде більше 40 метрів. І в теж час, буде працювати 80-метрова гірка для всіх бажаючих.

Нагадаємо, що в Києві вже почали готуватися до святкування Нового року 2018. І, швидше за все, він буде набагато цікавішим минулого.

Дивіться: Новий Рік 2017 на Софіївській площі (Україна, Київ)