Хресний хід в річницю 1030-річчя Хрещення Русі, який пройшов 27 липня в Києві, зібрав 250 тисяч віруючих. Це рекордна кількість учасників, і таке число віруючих однозначно свідчить на користь того, що миру в Україні хочуть багато.

Про це телеканалу Інтер заявив народний депутат Вадим Новинський.

"Сьогодні по-справжньому радість переповнює серце. Тому що ми всі побачили торжество православ'я. І як з усіх кінців країни - тисячі віруючих. За нашими оцінками понад 200 тисяч взяли участь у Хресній ході. Люди приїхали сюди, щоб помолитися за Мир і злагоду в Україна. Всім вже набридла війна. Всі хочуть світу. Тут зібралася партія миру. Тут патріоти України. Не ті патріоти хто хоче війни, а ті, хто подолавши такі відстані і всі перешкоди. Які були на всіх рівнях все-таки поїхали помолитися за Україну. І за нашу церкву", - зазначив Новинський.

У своєму інтерв'ю газеті Сегодня, напередодні святкування, політик зазначив, що офіційно в числі організаторів не перебуває. Але багато спілкується з ієрархами церкви,

"Як можу, допомагаю в організації святкування річниці Хрещення Русі. Не як депутат, а як один з мільйонів віруючих нашої церкви. І сам братиму участь у хресній ході, як роблю це щороку. Вважаю це своїм, нехай невеликим, внеском у справу просування миру в Україні".

Так само Новинський вважає, що Хресна хода - не політична хід, тут немає партійних прапорів, а є єдиний прапор - Христос.