Минулого місяця в Україні вкотре пішли вгору ціни на основні продукти харчування.

Найбільше серед соціальних груп товарів подорожчали молочні вироби. Наприклад, вершкове масло – на 4,0% (тобто + 6,22 грн / кг), сметана, сир та молоко - від 0,1 до 2,5%.

Практично одночасно змінилася і вартість сала – додатково на 1,33 грн / кг (близько 2%), яловичини та варених ковбас – на 1,4% і 1,2% відповідно, яйця – до 1,8% (+42 коп / 10 шт.).

На борошняні вироби ціни також не стоять на місці. Хліб пшеничний (першого ґатунку) дорожчий на 1,6% (+21 коп / кг), житньо-пшеничний хліб - 1,8% (+21 коп / кг). Схожа ситуація і з макаронними виробами.

Популярні новини зараз
Порушники можуть їхати? Українських водіїв "звільнили" від штрафів Найдешевші та найвигідніші тарифи: що пропонують Київстар, lifecell та Vodafone Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу
Показати ще

До слова, нещодавно Україна стала лідером з підвищення цін на продукти харчування серед країн Європи – споживчий кошик протягом 2017 року подорожчав на 15%.

Дивіться: яку позицію займає Україна в рейтингу цін на продукти

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські підприємці будують конопляну фабрику.