Стало відомо, що на дороги планують повернути TruCAM — американські прилади по контролю за швидкісним режимом.

Отже, при фіксації TruCAM позначає автомобіль-порушник червоним хрестиком на фото. Завдяки цьому можна уникнути претензій з боку водія, що зафіксована приладом швидкість — не його.

Але експерти кажуть, що пристрій має і свої нюанси, які можуть зіграти на руку водіям:

"Допустимий діапазон температур для роботи TruCAM коливається від 10 градусів морозу до 60 тепла. Тому в сильні морози цей прилад використовувати не можна, так як він буде давати збої", — зазначив колишній співробітник ДАІ, а нині автоюрист Ілля Макаренко.

За його словами, в літню спеку також не можна використовувати систему "Гарпун" — розташований на дорозі антивандальний ящик, всередині якого і знаходиться прилад, що фіксує порушника.

Популярні новини зараз

Українець прославився у всьому світі завдяки ажурним яйцям: "Волинський Фаберже"

В Україні різко підскочать ціни на електроенергію: хто заплатить за комуналку більше вже з травня

Ранкова звичка більшості людей виявилася шкідливою, медик все пояснив: "Не пийте каву"

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

"В металевий ящик ніхто не буде встановлювати систему кондиціонування, а він на пекучому сонці цілком може нагрітися до 60 градусів. Так що у водіїв вже буде лазівка для того, щоб оскаржувати показання приладів", — додав експерт.

Знай.uа нагадує, що національна поліція повинна до 23 липня затвердити і ввести в дію План невідкладних комплексних заходів щодо посилення безпеки дорожнього руху та зниження аварійності.

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий під час термінового селекторної наради, присвяченої стану безпеки дорожнього руху, повідомляє прес-служба відомства.

Також нагадаємо, що за порушення правил паркування на вулицях українцям загрожують штрафи в розмірі 255, 510 і 1020 гривень: яку конкретно суму доведеться викласти, залежить від того, де саме власник залишив свою машину.

Так, за неправильну парковку мінімально доведеться викласти 255 гривень. В основному це стосується водіїв, які залишили авто на пішохідному переході, газоні, перехресті або тротуарі.

Раніше ми писали, що один з автобусів, що перевозили робітників швейної фабрики, з-за густого туману зіткнувся з іншим автобусом і перекинувся.