Ухвалення нового Податкового кодексу - одне з нагальних питань для України. Він дозволить вдихнути життя в розвиток економіки країни.

Про це повідомив генеральний секретар Європейської асоціації платників податків Майк Егер, передає Front News International. Він зазначив, що Україна рухається в правильному напрямку, але їй потрібно ще провести ряд важливих реформ.

"Одна з таких сфер - це оподаткування, також це стосується бюрократії, корупції та права власності. Але серед цього всього оподаткування є дуже важливим, і ми зараз маємо прекрасного партнера в Україні з новими пропозиціями щодо нового податкового законодавства, з приводу нового Податкового кодексу , який спростить податки і надасть більше індивідуальної свободи і це, власне,й є цілями податкового реформування ", - пояснив генеральний секретар асоціації.

Він додав, що запропонована реформа допоможе спростити систему сплати податків. Це, за його словами, дозволить полегшити створення нових бізнес-проектів в Україні. Як наслідок, зменшиться податковий тиск на малий і середній бізнес.

"Це дозволить зберегти гроші і дозволить залучити більше інвестицій. Наприклад, дуже хороший приклад це Естонія. Якщо ми хочемо інвестувати в співробітництво, то це не оподатковується, якщо ви берете гроші назад, то вони оподатковуються. Тобто це залежить від того, які цілі реформи ", - наголосив Егер.

Популярні новини зараз

Звичайний "Запорожець" перетворили на кабріолет: вийшов стильний "спритний павук"

Наталя Могилевська показала, яка з неї "господиня": павуки на люстрі і павутина по кутах

Сергію Міхалку з "Ляпіс Трубецкой" світить п'ять років за побиття людини: у поліції зробили заяву

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Показати ще

Генсек Європейської асоціації платників податків вважає, що реформування податкової системи відіграє важливу роль в залученні міжнародних інвестицій в Україну.

"Це важливо і для захисту прав власності. Ось якщо ви хочете прямі іноземні інвестиції до себе, то інвестори хочуть безпеки, а в умовах, коли бізнес можуть забрати, ніхто не інвестуватуватиме, тому законодавство необхідно змінити. Крім того, зміни до Податкового кодексу просто необхідні і для більшої прозорості в бюджеті й для контролю за державними витратами. Ми, як асоціації платників податків, повинні просувати ці ідеї та боротися за реформи, переконувати політиків й чинити тиск до реформування ", - вказав Егер на важливість податкових реформ.

Асоціація платників податків України вже протягом року працює над проектом ліберального податкового кодексу. Головна його мета - врятувати українську економіку і залучити в країну нові інвестиції. Крім того, Асоціація платників податків України в Києві підписала меморандум про співпрацю з Європейською асоціацією платників податків.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, віце-президент Асоціації платників податків України Павло Погиба заявив, що українська промисловість може скласти гідну конкуренцію на світовому ринку.