Водіям, які не відсовують чарку перед тим, як сісти за кермо, варто приготуватися до нових правил, зокрема до покарань за водіння в нетверезому стані. В Україні запрацювали оновлені правила дорожнього руху та санкції, які мало кому сподобаються.

Про це повідомляє "Юрліга".

У 2018 року МВС, Мінінфраструктури, Укравтодор, Укртрансбезопасность і поліція розроблять зміни, які будуть спрямовані на підвищення рівня безпеки на українських дорогах.

Зокрема, будуть переглянуті положення щодо водіння в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, швидкості їзди і використання засобів зв'язку під час керування автомобілем.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників Війна має закінчитися до жовтня? Відома астрологиня не потішила українців: "Ми знову матимемо повтор" Українці можуть отримати виплати від 2 міжнародних організацій Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день
Показати ще

Також варто пам’ятати, що змінились і правила користування засобами пасивної безпеки, зокрема мотоциклетних шоломів.

У 2018-2019 роках заплановано розробити проект концепції єдиної Національної бази даних дорожнього руху. Вона буде включати в себе дані про дороги, аналіз ризиків, аналіз ділянок концентрації ДТП, показники безпеки, дані про організацію дорожнього руху, водіїв, ТС.

Що стосується пішоходів, тут також передбачені зміни, зокрема українцям нагадують, що часто пішоходи, які грубо порушують ПДР, провокують серйозні аварії. Щодо них також застосують санкції.

Вже у наступному році має запрацювати автоматична система фіксації порушень та штрафів.

Крім того, держава зобов’язалась підвищити контроль за перевізниками та водіями громадського транспорту, щодо належного виконання послуг з перевезення громадян.

Новим законопроектом передбачено також і встановлення нормативні вимоги для того, щоб не допускати внесення в процесі експлуатації змін в конструкцію ТЗ, що погіршують характеристики їх безпеки і екологічності.

Ці зміни є планом заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року. Він затверджений розпорядженням Кабміну від 28 березня 2018 року № 231-р.

Дивіться: як отримати водійські права в Україні

Як повідомляв портал "Знай.ua", Державна фіскальна служба оштрафувала харків'янку Анну Кривуц на 1,756 мільйона гривень за користування автомобілем на литовських номерах без проведення його митного оформлення та сплати митних платежів.