Новинка українського авіапрому підкорила іноземних гостей: відео

поділитись
Як тестують найновіший український Ан-132

З перевіркою до аеропрту державного підприємства "Антонов" прибули керівники Міжнародної організації з цивільної авіації – ІКАО. Президент організації та директор європейського бюро особисто пройшлися ангарами в Гостомелі.

Особливу увагу президент ІКАО виявив до нової розробки ДП "Антонов" – АН 132,  найсвіжішої моделі літаків. Її випробування нині у розпалі.

"Те, що є нові технології, це для нас дуже добре. Чекаю з нетерпінням, коли він полетить", - каже президент Ради ІКАО Бенард Олумуіва.

 АН-132 є  продуктом спільної діяльності українських інженерів та партнерів із Саудівської Аравії. Українці розробили, побудували і випробовують літак. Саудити планують налагодити виробництво таких літаків у себе.

Фактично, цей літак є  поліпшеною копією АН-32, який добре себе показав під час експлуатації у зонах екстремальних кліматичних умов в Індії та Південній Америці.

Але головне -  це перший АН, який побудований без жодної російської запчастини. Двигуни - канадські, гвинти постачає Велика Британія. У проекті задіяні десятки українських підприємств.

Літаки такого класу можуть служити і для потреб армії. АН-132, зокрема, пристосований для транспортування особового складу та бронетехніки.

Випробування тривають у напруженому режимі, кажуть на підприємстві. Літак готують до презентації на виставці в Саудівській Аравії та на міжнародному авіасалоні в Парижі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські інженери із конструкторського бюро "Антонов" готують заміну застарілим російським бойовим літакам МіГ29.

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
Антонов, АН-32, тестування, ІКАО, Міжнародна організація з цивільної авіації, відео
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
За словами адвокатів, у прокурорів немає доказів того, що Савченко планувала повалення влади
0
0
20:13 23.03.2018
Савченко підозрюють у підготовці терактів і державного перевороту
0
0
19:50 23.03.2018
Про це повідомили активісти на своїй сторінці в соцмережі
0
0
19:20 23.03.2018
"Богдан Моторс" Гладковського закупляє комплектуючі в агресора
0
0
18:50 23.03.2018