У минулому успішний російський актор, зірка серіалу "Грозові ворота" Анатолій Пашинін, який зараз воює на окупованому Донбасі за українських воїнів, розповів, чого йому по-справжньому не вистачає в зоні АТО.

Росіянин вже більше місяця перебуває в лавах українських бійців, він воює в 8-му батальйоні "Української добровольчої армії", передає ТСН. У свій час Пашинін спеціально відмовлявся від українського громадянства, щоб бути "зразковим росіянином". Незважаючи на корені тут, в Україні, актор продовжує носити паспорт з двоголовим орлом.Після того, як відгримів Євромайдан, актор кинув все: престижну роботу, впливових друзів, розкішну квартиру і відправився до України, обмінявши кіношні окопи на реальні. "Спочатку грошима допомагав, а потім, коли гроші закінчилися, чим ще можна допомогти? Грошей немає і заробити ніде. Тільки прийти покопати, постріляти і "на очах" постояти", - сказав Пашинін.

Незважаючи на те, що вже багато років актор вважається мало не головним кремлівським ворогом, йому все одно пропонують все нові і нові ролі. Але Пашинін зазначає, що попри все зворотної дороги вже немає. "Любов. Ось від чого було складно відмовитися. Кажуть, що вона входить в десятку найкрасивіших жінок. Від грошей відмовитися нескладно. Але від любові красивої жінки - це складно", - зізнався зірка російського кінематографа.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Пашинін отримує погрози за свій вибір.

Популярні новини зараз

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Куряча домашня ковбаса швидкого приготування: простий рецепт з натуральних продуктів

Міра Карпович з "Татусевих доньок" розповіла про відносини з "сестрами": "Пили, курили, було все..."

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Показати ще