Під час операції силовиків в київському клубі Jugendhub не було нічого протизаконного.

Про це сказав керівник поліції Києва Андрій Крищенко, передає "Радіо Свобода". За його словами, у силовиків був дозвіл суду на проведення обшуку.

"Значна частина відвідувачів намагалася позбутися наркотичних речовин, приховати сліди злочину, тому поліція брала дозволених заходів фізичного впливу та в межах дозволених законом", - сказав Крищенко.

Він пояснив, що під час обшуку були присутні працівники військкомату, які уповноважені розшукувати призовників.

Популярні новини зараз
Перевірять кожного по 10 разів: мобілізацію та перевірки хочуть посилити Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші Оцифрування трудових книжок веде до втрати стажу: Пенсійний фонд не враховує роки праці ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень
Показати ще

"Вони розбиралися з тими людьми, доставляли їх в приміщення комісаріату. Поліція може брати участь в розшуку таких осіб за заявками військкоматів", - запевнив Крищенко.

Облава в Jugendhub.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Київському військовому комісаріаті прокоментували полювання на призовників в столичному нічному клубі Jugendhub.