Обмін полоненими: путінський посіпака вигадав проблеми

поділитись
Пєскову не подобається позиція Києва

Прес-секретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков вважає, що українська сторона перешкоджає обміну полоненими.

Про це він сказала в інтерв'ю російським ЗМІ.

"У будь-якому випадку лідери невизнаних республік ("ЛНР" і "ДНР") погодившись в цілому з цією ініціативою, відзначили, що має бути ще узгодити всі деталі звільнення з Києвом. А тут давно ситуація дуже непроста, тому що Київ багатьох утримуваних осіб утримує в статус особливо тяжких злочинів, що, за законами України, не підлягає амністії", - заявив прес-секретар Путіна.

Навіщо Путіну обмін полоненими

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що 152 громадянина України знаходяться в полоні у терористів на окупованому Донбасі, ще 404 людини вважаються зниклими без вести.

Такі цифри під час зустрічі з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій озвучив глава Служби безпеки України Василь Грицак. Він закликав представників ВРЦ звернутися до голів усіх світових конфесій з проханням допомогти в процесі звільнення заручників.

Автор матеріалу: 
Александр Титаренко
Теги: 
обмін полоненими, Донбас, АТО, Пєсков
Прем'єр заявив, що зараз проводяться перевірки, а потім оприлюднять аудити
0
0
21:12 22.07.2018
У світі помічена глобальна тенденція до збільшення кількості одиноких людей. А самотність погано відбивається на нашому фізичному і психічному здоров'ї"
0
0
20:18 22.07.2018
Інкубаційний період хвороби може проходити набагато довше
0
0
19:51 22.07.2018